انعکاس خبر مصاحبه و گزینش داوطلبان خادمی اربعین حسینی ستاد

سید هادی حسینی مسوول ستاد مردمی خادمین کربلا استان مازندران:
۲۸۲ داوطلب در مصاحبه ستاد مردمی خادمین کربلا شرکت کردند.
به گزارش روابط عمومی ستاد مردمی خادمین کربلا، حسینی از مصاحبه ۲۸۲ داوطلب طی ۳ روز در امام زاده قاسم (ع) شهرستان آمل خبر داد و گفت:
طی فراخوان از سوی روابط عمومی مجموعه در خصوص ثبت نام و نام نویسی خادمی و اعزام به نجف اشرف جهت خادمی به زائران اربعین حسینی، ۳۴۵ داوطلب ثبت نام نمودند که ۲۸۲ نفر در مصاحبه حضور پیدا کردند که هر یک بر اساس حوزه فعالیت خود مورد برسی و گزینش قرار گرفته اند.
سید هادی حسینی در جمع داوطلبان خادمین اظهار داشت: اساساً اهمیت اربعین در آن است که در این روز، با تدبیر الهی خاندان پیامبر صلی الله علیه و آله یاد نهضت حسینی برای همیشه جاودانه شد و این کار پایه گذاری گردید.
وی در ادامه افزود: اگر بازماندگان شهدا و صاحبان اصلی، در حوادث گوناگون – از قبیل شهادت حسین بن علی علیه السّلام در عاشورا – به حفظ یاد و آثار شهادت کمر نبندند، نسل های بعد، از دستاورد شهادت استفاده ی زیادی نخواهند برد.

مسوول ستاد مردمی خادمین کربلا استان مازندران با بیان اینکه مسیر زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا کربلا مستلزم همدلی و وحت می باشد،اظهار داشت: درست است که خدای متعال، شهدا را در همین دنیا هم زنده نگه می دارد و شهید به طور قهری در تاریخ و یاد مردم ماندگار است؛ اما ابزار طبیعی که خدای متعال برای این کار قرار داده است، همین چیزی است که در اختیار و اراده ی ماست. ما هستیم که با تصمیم درست و بجا، می توانیم یاد شهدا و خاطره و فلسفه ی شهادت را احیا کنیم و زنده نگهداریم.
حسینی افزود: اربعین سال گذشته با ۷۸ خادم در دو موکب شباب المقاومه توانسیم مسیر خدمت رسانی را در بخش های اسکان، تغذیه، بهداشت و درمان انجام دهیم و امسال در نجف اشرف علاوه بر برنامه های سال گذشته بصورت ویژه در بحث فرهنگی ورود پیدا خواهیم کرد.

ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران
@mokabkhademin

ارسال نظر

9 + 12 =